Krasnale

Ważne informacje dla rodziców

MAMUSIU, TATUSIU!

WŁAŚNIE ZOSTAŁEM PRZEDSZKOLAKIEM.

CO TO OZNACZA? KOCHANI RODZICE, JUŻ WAM WYJAŚNIAM!- potrzebuję wygodnych ubranek: takich, w których będzie mi wygodnie w zabawach oraz które sam ściągnę i ubiorę po spaniu lub toalecie.

 

- poproszę też o zestawy zapasowych ubranek (i bielizny), czekających w szafeczce. Wiecie - czasem pędzel z farbą nie trafi w kartkę, a zupa udekoruje bluzkę, czasem zgubię drogę do toalety lub zapomnę o niej świetnie się bawiąc.

- lubię podpisane ubranka i buciki - gdy zapomnę co do mnie należy, pani pomoże mi odnaleźć moje zguby - przydadzą mi się wygodne kapcie: ze sztywną podeszwą, w dobrym rozmiarze, wygodne i chroniące przed wywrotką - wiecie, czasem lubię pobiegać z kolegami, a w zbyt luźnych kapciach łatwo o wywrotkę!                    

- miło być punktualnym: jestem jeszcze malutki i nie lubię się śpieszyć. Wyjdźmy z domu wcześniej, tak, żebyśmy   się  nie spóźnili. Tyle zabaw czeka na mnie w przedszkolu!

 

-  nie martwcie się: jestem niewątpliwie niesamowicie dzielnym brzdącem, ale może przytrafić się tak, że kilka łez popłynie mi z oczu przy pożegnaniu. Bez obaw, to normalne! W końcu jestem jeszcze malutki :)

 
 
 
 
 
realizacja: ARTEH Agencja InteraktywnaARTEH CMS