Stokrotki

Ważne informacje dla rodziców

Informuję, że w każdy piątek zabieramy poduszki do domu, aby wyprać poszewkę i przynosimy je w poniedziałek rano (oczywiście podpisane!).

 

W salach jest ciepło, więc proszę ubierać dzieci lekko tzn. koszulka z krótkim rękawem i spodenki lub spodnie w przypadku chłopców; koszulka z krótkim rękawem i legginsy lub sukienka z krótkim rękawem i rajstopki w przypadku dziewczynek.

 

Proszę również uzupełniać na bieżąco odzież dzieciom (nawet tym, które regularnie zgłaszają potrzebę wyjścia do toalety). Większość dzieci z grupy samodzielnie spożywa posiłki, co skutkuje potrzebą częstszej zmiany odzieży.

 

Proszę  podpisywać  worki  z  odzieżą,  pieluchami  oraz  smoczki i  zabawki,   z którymi dzieci wchodzą do sali. Jednocześnie proszę o wyrozumiałość w przypadku chwilowego "zagubienia" się zabawki, ponieważ podstawowym obowiązkiem nauczyciela jest przede wszystkim czuwanie nad bezpieczeństwem Państwa dzieci, natomiast pozostałymi sprawami nauczyciel może zająć się w wolnej chwili. Obiecuję, że ulubiona zabawka, jeśli nie znajdzie się dziś, to na pewno znajdzie się jutro lub pojutrze i wróci do prawowitego właściciela.

 
 
 
 
 
realizacja: ARTEH Agencja InteraktywnaARTEH CMS